Pixeldreams - O nas: grafika, pixel art, projektowanie stron www, flash, dtp

Pixeldreams - graphics, pixel art, webdesign, flash, dtp

O nas
Kup ilustracje
Shutterstock
Fotolia
Dreamstimes
Bigstock

Pixeldreams to rezultat wieloletnich doświadczeń zdobywanych w innych firmach, dokładnych obserwacji rynku, oraz osobistej, wewnętrznej pasji. Korzenie Pixeldreams sięgają pierwszej połowy lat 90-tych, czyli początków błyskawicznego rozwoju grafiki komputerowej i komputerów osobistych. Przez ten czas nabraliśmy ogromnego doświadczenia w projektowaniu graficznym i programowaniu internetowym. Na swoim koncie mamy dziesiątki zrealizowanych projektów dla firm polskich i zagranicznych, komercyjnych i artystycznych, których wybrany wycinek prezentujemy w dziale PORTFOLIO.

Dzięki wsparciu wyspecjalizowanych współpracowników OFERTA firmy Pixeldreams z każdym miesiącem jest coraz bogatsza. Już teraz pełen zakres usług graficznych i internetowych powiększyliśmy o własny hosting, usługi poligraficzne oraz realizację oprawy muzyczno-dźwiękowej. Naszym celem jest jak najbardziej kompleksowa obsługa naszych klientów.

Tym, co odróżnia nas od innych firm jest "artystyczne" i indywidualne podejście do każdego projektu - czego rezultatem są prace nieszablonowe i jedyne w swoim rodzaju. Koszty zleceń omawiamy na początku. Potrafimy się dostosować do Państwa budżetu. Wspólnie ustalamy najkorzystniejsze, najbardziej efektywne i opłacalne rozwiązania.

Wybrane Nagrody / Publikacje / Wystawy / Wyróżnienia

533 529 530 531
532 519 502 501
46 47 48 49

O nas   |   Oferta   |   Portfolio   |   Kontakt
css xhtml